Bydło

Bydło Bydło to udomowione formy, pochodzące od takich dzikich gatunków ssaków. Obecnie bydło to jedna z ważniejszych gałęzi rolnictwa. Nasz serwis to kupno i sprzedaż bydła w internecie. Znajdziecie takie oferty jak - kupię bydło, jałówki, byki, w naszym serwisie kupisz także bydło hodowlane. Pamiętaj że zwierzęta gospodarskie mniejsze od bydła są nazywane trzodą.

Szczegóły strony gielda-bydla.pl:

Podlinkuj stronę gielda-bydla.pl:

Bydło

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 57

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Eleganckie muszki »

  Eleganckie muszki - to strona dla ciebie. Spis stron ładnych i eleganckich. Eleganckie muchy będą dla was na pewno pomocne przy poszukiwaniu ciekawych informacji w internecie. Zapraszamy do skorzystania z naszego katalogu.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dancing lublin »

  Nasza kuchnia, w stylu Staropolskim, opiera się na świeżych, regionalnych produktach. Restauracja Dworek staropolski zaprasza na dancingi oraz poleca wyśmienite dania kuchni staropolskiej. Zapraszamy do restauracji.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmy w Polsce »

  III Rzeczpospolita jest szybko rozwijającym się państwem, członkiem wielu organizacji międzynarodowych. Na terenie Polski działa wiele firm z różnych obszarów. Zobaczcie te filmy oraz ciekawe strony znajdujące się w internecie. Możecie też dodać swoje ciekawe strony.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia przemysłowe »

  Przemysł to dział produkcji materialnej, w którym wydobywanie zasobów przyrody i dostosowanie ich do potrzeb ludzi odbywa się na dużą skalę, na zasadzie podziału pracy i za pomocą maszyn. W naszym serwisie znajdziecie wiele ogłoszeń z obszaru przemysłu, takich jak: Obróbka metali, Przemysł tekstylny, czy przemysł skórzany – dział gospodarki, który zajmuje się wytwarzaniem produktów i półproduktów wykonanych ze skóry

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Owce »

  Ogłoszenia związane z owcami, handlem owcami, owczymi produktami, strzyżenie owiec, usługami związanymi z owcami. Początkowo z owiec uzyskiwano jedynie skóry, mięso i mleko, obecnie również wełnę. Początkowo zwierzę hodowane na terenach górskich i stepowych rozpowszechniło się obecnie w różnorodnych biotopach na całym świecie.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt używany »

  Nasz serwis to giełda sprzętu sportowego, takiego jak np. wędki, Używany sprzęt wędkarski u nas znajdziesz.

  Sprzęt to przedmiot umożliwiający wykonanie określonego procesu, często stanowiący zespół połączonych ze sobą części stanowiących funkcjonalną całość, służący do określonych celów, np. do przetwarzania energii, wykonywania określonej pracy mechanicznej, przetwarzania informacji,

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca rolnictwo »

  Praca na wsi to zbiór ofert pracy na wsi. A czym jest wieś? Wieś to twór terytorialny mający granicę, rozłóg ziemi, siedlisko (zagrodę) stanowiące całość przestrzenną o określonych więzach społecznych oraz uprawnieniach prawnych. Praca ogrodnictwo - takie ogłoszenia też znajdziecie w naszym serwisie ogłoszeń z pracą.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kozy »

  Kozy - ogłoszenia, takie właśnie znajdziecie w naszym serwisie. np. typ użytkowy mleczny – kozy tego typu obdarzone są żywym temperamentem i mają twardą konstytucję. Jest to najbardziej popularny typ użytkowy w krajach o wysokiej kulturze rolniczej i bogatych zasobach paszowych.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • karma dla kotów »

  Karmy dla kotów występują w postaci suchej oraz mokrej. Stanowią kompletne pożywienie dla kociąt, dorosłych i starszych kotów wszystkich ras niezależnie od wielkości. Występują karmy specjalnie przygotowane dla kotów z różnymi dolegliwościami, z nadwagą lub o niskim poziomie aktywności. Karmy pomagają utrzymać prawidłową wagę i sprzyjają zdrowiu stawów.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »